Nasza oferta!

Zajmujemy się lakierowaniem elementów stalowych, stalowych ocynkowanych oraz aluminiowych. Do tej pory malowaliśmy, konstrukcje metalowe do telewizji, scenografie do teatrów, sufity podwieszane, meble sklepowe i magazynowe, schody, balustrady oraz wiele nietypowych rzeczy, takich jak ramy rowerowe i elementy samochodowe.

Oferujemy wszystkie kolory z dostępnych palet lakierów proszkowych.

Posiadamy jeden z większych piecy o długości 6,20 metra, szerokości 2 metrów i wysokości do 2 metrów oraz dwa stanowiska lakiernicze. Dzięki temu jesteśmy w stanie lakierować elementy o dużych gabarytach lub wiele mniejszych elementów jednocześnie. Przekłada się to na większą wydajność i jakość naszych usług.

Wszystkie sprzęty używane w naszej firmie są zupełnie nowe i wykonane na nasze, indywidualne zamówienie, a dzięki rozwiązaniom logistycznym na hali produkcyjnej, jesteśmy w stanie bezproblemowo lakierować konstrukcje o wadze do 2 ton. Wszystkie stosowane przez nas rozwiązania mają na celu zapewnienie jak najlepszej wydajności i jakości dzięki czemu, możemy zaproponować Państwu najkorzystniejsze oferty i rozwiązania.