Wema dla środowiska

Jesteśmy świadomi naszego wpływu na środowisko, dlatego podczas projektowania naszej lakierni proszkowej zastosowaliśmy się do wielu zasad, dzięki którym ograniczyliśmy jej wpływ na otoczenie, a tym samym podnieśliśmy naszą wydajność. Dzięki zastosowaniu przyjaznych środowisku i energooszczędnych rozwiązań, zniwelowaliśmy nasz wpływ na środowisko, a jednocześnie zmniejszyliśmy koszty naszej działalności, co bezpośrednio przekłada się na ceny i polepszenie jakości naszych usług.

Filtry

Pierwszorzędną sprawą było zastosowanie najnowocześniejszych filtrów, które ograniczą przedostawanie się szkodliwych substancji do otoczenia. Są one zainstalowane przy każdym stanowisku lakierniczym.

Aplikatory

Aplikatory farby z których korzystamy podczas codziennej pracy, są najbardziej wydajnymi modelami na rynku, a co za tym idzie, niemal całość farby, która się z nich wydobywa, trafia na lakierowany element, dzięki czemu nie marnujemy dużych ilości proszku.

Zużycie energii i zasobów naturalnych

Do wyposażenia hali lakierniczej użyliśmy energooszczędnych systemów oświetleniowych oraz poboru wody, dzięki czemu nie zużywamy dużych ilości zasobów naturalnych.

Piec

Nasz piec został już na wstępnym etapie produkcji przystosowany do naszych założeń. Dzięki kalibracji przez producenta, do podtrzymania temperatury pracy zużywa tyle oleju opałowego, co jego mniejsze odpowiedniki.